Istniejemy by tworzyć ESCO świat dla Ciebie

Spółka Nemex S.A. jest częścią grupy międzynarodowych podmiotów budujących świat ESCO. Środek ciężkości naszych usług przenosimy obecnie z Jednostek Samorządu Terytorialnego na wspieranie klientów indywidualnych. Nowoczesny model finansowania ESCO pozwala generować oszczędności, którymi chcemy się dzielić. Podstawowym celem naszej działalności jest zdecydowane podniesienie zdolności nabywczej jednostki. Dlatego to Ty i Twoje potrzeby jesteście dla nas najważniejsi!

Nemex S.A. stanowi jedno z najważniejszych ogniw Twojego świata ESCO, gdyż dostarcza wybrane przez Ciebie usługi. Dążymy do stworzenia możliwie najszerszego katalogu usług, dzięki czemu wszelkie potrzeby wszystkich Klientów ESCO będą zaspokajane. Wierzymy, że przyczyniamy się do istotnej poprawy standardów bytowych wielu ludzi, a także poziomu ich zadowolenia z życia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o świecie ESCO, zachęcamy do lektury niniejszej strony, a także stron pozostałych podmiotów uczestniczących w budowie tego świata: Silesium Development S.A. oraz Financial & Capital Trust S.A.

Dane Rejestrowe


KRS: 0000367556
REGON: 140845016

NIP: 952-20-11-467
Kapitał zakładowy: 106.263.260 PLN
E-mail: biuro@nemex.pl

Adres Korespondencyjny


ul. Obrońców Tobruku 18A lok. 15
01-494 Warszawa
Polska

Kluczowe Podmioty Grupy Kapitałowej

Financial & Capital Trust S.A. to międzynarodowy fundusz inwestycyjny, którego portfel składa się przede wszystkim ze spółek uczestniczących w tworzeniu oraz prowadzeniu projektów dotyczących ESCO świata. Dzięki stworzonemu modelowi biznesowemu fundusz oferuje inwestorom z góry określone stopy zwrotu pozbawione ryzyka na przestrzeni 25 lat. Jednocześnie dzięki charakterystyce prowadzonych inwestycji zaangażowany kapitał jest nieustannie zabezpieczony.
LED Holding S.A. specjalizuje się w świadczeniu usług opomiarowanego oświetlenia ulicznego w lumenach na metr kwadratowy dla Jednostek Samorządu Terytorialnego. Lampy wykorzystywane przez spółkę oparte są o nowoczesne technologie LED oraz Direct Drive, dzięki którym możliwe jest generowanie z góry określonych oszczędności dla JST. Gminy ponoszą jedynie stałe miesięczne opłaty na rzecz LED Holding i nie muszą martwić się o takie kwestie, jak utrzymanie czy serwis oświetlenia ulicznego.
Silesium Development S.A. to spółka zajmująca się budową ESCO Domów dla naszych Klientów. To dzięki niej powstają wymarzone cztery kąty dla tysięcy ludzi, którzy dotychczas nie mogli sobie pozwolić na zakup domu lub mieszkania. W ramach jednej ESCO opłaty miesięcznej, z którą nie jest związane naliczanie odsetek, każdy w ESCO świecie może cieszyć się własną nieruchomością, która powstała zgodnie z jego potrzebami.

O Nemex S.A.

Nemex S.A. jest spółką dostarczającą swoim Klientom ESCO usługi. Dzięki nam otrzymasz wszystko, czego będziesz potrzebował, w ramach jednej miesięcznej ESCO opłaty.